Twoja kreatywność.
Dopasowana do Ciebie.

Podkreślając nasze zaangażowanie w życie twórców, oferujemy Ci możliwość otrzymania wyjątkowego, spersonalizowanego do Twoich potrzeb komputera ConceptD, stworzonego zgodnie z Twoim designem, logo czy emblematem.

Drobnym druczkiem

Po prostu złóż zamówienie na produkty ConceptD na łączną kwotę minimalnie 50 tysięcy Euro u jednego z autoryzowanych dostawców Acer, a my przygotujemy jedno z nich zgodnie z Twoim projektem. Zupełnie za darmo!

Oferta ważna od 1.10.2020 do 31.03.2021. Skontaktuj się ze swoim sprzedawcą!

Znajdź autoryzowanego resellera

Już kupiłeś?

Wspaniale! Możesz nadal skorzystać z naszej oferty.

Po prostu wyślij nam e-mail ze swoimi danymi kontaktowymi i dowodem/ami zakupu na łączną kwotę równą lub wyższą niż 50 tysięcy Euro, a my się z Tobą skontaktujemy. Prosimy o wiadomość w języku angielskim.

Wyślij wiadomość

Wykonujesz niepowtarzalną pracę.
Teraz możesz możesz pracować na niepowtarzalnym urządzeniu.

Po co się dostosowywać, kiedy możesz tworzyć? Powiedzmy sobie szczerze - właśnie tak zaczynamy każdy projekt. Twórcy dostrzegają okazje w niedopowiedzianej treści, dźwięku i ciszy, a także możliwości wyrażania się. Jeśli jesteś twórcą - z pewnością to doskonale rozumiesz.

Nasze największe możliwości ukazują się wtedy, kiedy jesteśmy wolni i możemy przekazywać swoje pomysły tak jak chcemy. Dlatego nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak przekształcie swoje własne ja w naprawdę wyjątkowe urządzenia ConceptD.